Каструля скляна для запікання A-PLUS прямокутна з кришкою 2.3 л (1083)
Жаростійна каструля для запікання з лаконічним дизайном від A-PLUS приведе в повне захоплення кожну господиню. Цілісноскляний посуд зберігає смак і запах приготовленої їжі, надає вишуканості сервіруванню. Жароміцне скло - надзвичайно зручний матеріал для кухні (гасіння, смажіння, випічки). Жароміцна каструля використовується як у духовці, так і в мікрохвильовій печі. У прозорому скляному посуді страва ефектно виглядає! Не вимагає складного догляду, легко відмивається, не вбирає жиру, не втрачає свій зовнішній вигляд.
Характеристики: Каструля скляна для запікання A-PLUS прямокутна з кришкою 2.3 л (1083)
- Тип: каструля для запікання;
- Матеріал: жаростійке скло;
- Форма: прямокутна;
- Розміри: 39 х 36.2 х 13,9 см;
- Об'єм: 2.3 л.;
- Колір: прозорий.
Комплектація: Каструля скляна для запікання A-PLUS прямокутна з кришкою 2.3 л (1083)
- Каструля-1 шт.;
- Кришка – 1 шт.;
- Упакування: заводська коробка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Жаропрочное стекло |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Есть |
| Объем | 2.3 л |
| Ширина | 390 мм |
| Длина | 362 мм |
| Высота с крышкой | 139 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Производитель | А-Плюс |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 565 ₴






