

Кастрюля стеклянная для запекания А-плюс 3 л (1080) Круглая
- В наличии
- Код: 1080
620 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каструля скляна зі скляною кришкою 3 л A-Plus 1080
Кастрюля зі скла - це ідеальний вибір для сучасної кухні, який поєднує в собі високу якість та універсальність використання. Виготовлена зі скла, ця каструля є надежним та довговічним варіантом для готування різноманітних страв. У ній можна запікати в духовці, готувати в мікрохвильовій печі, в ній зручно подавати страву прямо на стіл. У прозорій ємності страва чудово виглядає. Виготовлена з високоякісного жаростійкого скла, екологічна, не вбирає запахи. Кришку каструлі можна використовувати як тарілку. Не вимагає складного догляду, легко відмивається, не вбирає жиру, не втрачає свій зовнішній вигляд.
Характеристика :
- Вигляд: Каструля
- Матеріал: Скло
- Матеріал кришки: Скло
- Об'єм: 3 л
- Розмір каструлі: 29,8 см із ручками, 25,5*25 см внутрішній розмір, висота 8 см
- Розмір кришки: 30,6 см із ручками, 24,5*24 см внутрішній розмір, висота 4 см
- Колір: Прозорий
- Можна мити у посудомийній машині: Так
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Жаропрочное стекло |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Есть |
| Объем | 3 л |
| Ширина | 306 мм |
| Длина | 255 мм |
| Высота без крышки | 80 мм |
| Высота с крышкой | 120 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Производитель | А-Плюс |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 620 ₴




