

Кастрюля стеклянная для запекания А-плюс 1 л (4008) Овальная
- В наличии
- Код: 4008
320 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каструля скляна овальна зі скляною кришкою 1 л A-Plus 4008
Каструля зі скла - це ідеальний вибір для сучасної кухні, який поєднує в собі високу якість та універсальність використання. Виготовлена зі скла, ця кастрюля є надійним та довговічним варіантом для готування різноманітних страв. У ній можна запікати в духовці, готувати в мікрохвильовій печі, в ній зручно подавати страву прямо на стіл. У прозорій ємності блюдо відмінно виглядає. Виготовлена з високоякісного жаростійкого скла, екологічна, не вбирає запахи. Кришку каструлі можна використовувати як тарілку. Не вимагає складного догляду, легко відмивається, не вбирає жир, не втрачає свій зовнішній вигляд.
Характеристика:
- Вид: Каструля
- Матеріал: Скло
- Матеріал кришки: Скло
- Об'єм: 1 л
- Розмір каструлі: 21х14,3х7,5см
- Розмір кришки: 21,5х14х2,5 см
- Загальна висота: 10 см
- Колір: Прозорий
- Можна мити в посудомийній машині: Так
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Жаропрочное стекло |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Есть |
| Объем | 1 л |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 143 мм |
| Высота без крышки | 75 мм |
| Высота с крышкой | 100 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Производитель | А-Плюс |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴




