
Кастрюля с нержавеющей стали 15.5 л со стекляной кришкой А-плюс (1393)
- В наличии
- Код: 1393
1 295 ₴
Каструля об'ємом 15,5 літрів виготовлена з нержавіючої сталі. Такий посуд відрізняється довговічністю і стійкості до хімічних реакцій, кислот і лугів. При цьому посуд, виготовлений з нержавіючої сталі, не вимагає складного відходу і миється в посудомийних машинах, має привабливий вигляд і підходить під будь-який кухонний інтер'єр будинку, ресторану, кафе. Дно каструлі капсульне, тришарове, добре розподіляє тепло по усій поверхні і дає можливість використати каструлю на плитах будь-якого типу. Кришка з термостійкого скла дозволяє контролювати процес приготування без втрати тепла. Сталеві ручки на клепковому з'єднанні зручні тим, що вони не нагріваються.
Розмір каструлі - 30 см х 22 см Об'єм - 15,5 літрів (до краю каструлі)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Плюс |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр кастрюли | 30 см |
| Высота кастрюли без крышки | 22 см |
| Тип дна | Многослойное |
| Внешнее покрытие | без покрытия |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Крышка | жаропрочное стекло |
| Ручка | Нержавеющая сталь |
| Мерная шкала | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Индукционная, Газовая |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 15.5 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Нет |
| Диаметр под крышку | 30 см |
| Утолщенное дно | Да |
| Способ крепления ручек | Клепочное соединение |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Подарочная упаковка | Да |
- Цена: 1 295 ₴




