Маслянка виготовлена з гіпоалергенного матеріалу — поліпропілен турецького виробництва ТМ DUNYA PLASTIK.
Маслянка має стильний зовнішній вигляд, що дає змогу її використовувати для сервірування столу.
Складники маслянки прості: підносик-основа, кришка (прозора/пластикова).
Ідеальна гладка поверхня, висока міцність матеріалу до механічних і хімічних впливів, можна використовувати за температури від -18 °C до +95 °C.
Не вбирають запахів, не мають неприємного запаху пластмаси. Можна мити в посудомийній машині.
Ця продукція може бути представлена в декількох кольорах.
Товар сертифікований міжнародним стандартом якості контакту з харчовими продуктами ISO 9001, абсолютно безпечний під час контакту з харчовими продуктами. Термін придатності необмежений.
Маслянка має стильний зовнішній вигляд, що дає змогу її використовувати для сервірування столу.
Складники маслянки прості: підносик-основа, кришка (прозора/пластикова).
Ідеальна гладка поверхня, висока міцність матеріалу до механічних і хімічних впливів, можна використовувати за температури від -18 °C до +95 °C.
Не вбирають запахів, не мають неприємного запаху пластмаси. Можна мити в посудомийній машині.
Ця продукція може бути представлена в декількох кольорах.
Товар сертифікований міжнародним стандартом якості контакту з харчовими продуктами ISO 9001, абсолютно безпечний під час контакту з харчовими продуктами. Термін придатності необмежений.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Овальная |
| Крышка | Есть |
| Материал масленки | Пластик |
| Материал крышки | Пластик |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 60 мм |
| Цвет | Синий |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Ножик | Нет |
| Вилочка | Нет |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Турция |
Информация для заказа
- Цена: 78 ₴




