
Кастрюля А-плюс Круглая, с мраморным покрытием 26см, 5,2Л (1462)
- В наличии
- Код: 1462
998 ₴
Каструля виготовлена з високоякісного литого алюмінію, покритого спеціальним антипригарним мармуровим покриттям. Завдяки покриттю, посуд має високу зносостійкість і має високу теплопровідність. Унікальна конструкція дна забезпечує рівномірний нагрів по усій поверхні, відповідно їжа в ній готується швидше. Головна особливість такого посуду - можливість приготування смачної і корисної їжі без додавання олії.
Мармурове покриття безпечне для здоров'я людини і дозволить зберегти в продуктах максимум вітамінів. Каструля жароміцна і може використовуватися також для духовок. До каструлі йде кришка з термостійкого скла і силіконові ручки, які легко встановлюються. Каструлю можна використати на плитах будь-якого типу, у тому числі і індукційних.
Діаметр: 26 см, об'єм : 5,2 л
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Плюс |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Алюминий |
| Диаметр кастрюли | 26 см |
| Высота кастрюли без крышки | 12 см |
| Тип дна | Многослойное |
| Внешнее покрытие | мрамор |
| Внутреннее покрытие | мрамор |
| Крышка | жаропрочное стекло |
| Ручка | Алюминий |
| Мерная шкала | Нет |
| Цвет | Черный |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Индукционная, Газовая |
| Состояние | Новое |
| Объем | 5 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Диаметр под крышку | 26 см |
| Утолщенное дно | Да |
| Способ крепления ручек | Литые (цельнолитые) |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Использование в духовке | Да |
| Подарочная упаковка | Да |
- Цена: 998 ₴




