Пластмасовий ящик для розсади
Матеріал — поліпропілен
Колір чорний
Форма — прямокутна
Призначено для висаджування та пророщування рослин перед посадкою на відкритий ґрунт
Лоток універсальний
- Можна використовувати для зберігання і транспортування або з іншою метою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴





