Об'єм 13 літрів
Характеристики
Об'єм: 13 літрів
Діаметр верх (низ)/висота: 39(32)/14 см
Опис і застосування
оцинкований таз об'ємом 13 літрів чудово підходить для господарства, дає змогу легко перемішувати корм для тварин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Об`єм | 13 л |
| Діаметр | 39 см |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 15 см |
| Ручки | Є |
| Виробник | Авеста |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴






