Характеристики: Довжина/висота/товщина: 28,5 x 10 x 2 см Колір: хром Опис і застосування Вішалка з прищіпками підходить для розвішування штанів, рушників та ін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для штанів |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хромоване |
| Прищіпки | Є |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 285 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Срібло |
| Сфера використання | Для особистого користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴




