Дошка обробна бамбукова для нарізування продуктів
Характеристики дошки:
- Розмір: 26х36см.
- Товщина 12 мм
- Легко миється..
- Можна використовувати як підставку під тарілки.
- Матеріал: бамбук
- Кільце для підвішування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Бамбук |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴







