Таця пластмасова «ММ-ПЛАСТ» середня
Таця чудово підходить для перенесення їжі в кафе, барах, ресторанах або вдома. Матеріал виготовлення таці — поліпропілен. Розміри виробу — 45х32,5х2,5 сантиметрів.
Поверхня тацю має матові антиковзні смужки
Кольори в асортименті
Наявність потрібного кольору уточнюйте перед замовленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ММ-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Застосування | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Піднос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴






