Піднос круглий пластмасовий діаметром 36см
Піднос чудово підходить для перенесення їжі в кафе, барах, ресторанах або будинку. Матеріал виготовлення підноса - поліпропілен. Розміри виробу - 38х36х2,5 сантиметрів.
Поверхня підноса має матові антиковзні смужки
Кольори в асортименті
Наявність потрібного кольору уточнюйте перед замовленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Ручки | Є |
| Виробник | ММ-Пласт |
| Ширина | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 380 мм |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Піднос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴








