Форма прямокутна для випікання
- Матеріал — вуглецева сталь
- антипригарне покриття
- підходить для випікання пирога, торта та інших страв
- розмір форми: діаметр 23х20 см, висота 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стінок | 50 мм |
| Виробник | Stenson |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Призначення форми | Для риби, Для пирога, Для бісквіта, Для птиці |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴




