Легкі та практичні етажерки ідеально підходять для ванної кімнати, кухні або передпокою. Місткі полиці застосовуються для зберігання великої кількості господарських дрібниць. Етажерки оснащені коліщатками для зручності пересування. Оригінальний дизайн.
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 390 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Етажерка |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | пластик |
| Основні атрибути | |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 |
| Ширина | 390 см |
| Глибина | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴




