- Матеріал — вуглецева сталь
- антипригарне покриття
- розміри: 25х13 висота6,5 см
- підходить для випікання хліба, кексу, запікання різних страв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стінок | 65 мм |
| Виробник | Stenson |
| Ширина | 130 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴




