Соковичавниця призначена для приготування соку з м'якоттю з різних ягід, фруктів, овочів.
Забезпечена механізмом регулювання інтенсивності виходу соку. Притискний пристрій із гумовими черевиками забезпечує міцне кріплення її до столу та оберігає його від пошкодження.Механізм регулювання інтенсивності виходу соку надає зручності в експлуатації, а лоток запобігає розбризкуванню соку.
Характеристики:
| Максимальний вихід соку, не менш ніж, %: | |
| з яблук | 55 |
| з томатів | 82 |
| Габаритні розміри, мм | 358х126х332 |
| Маса, кг, | 1,6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПААЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Соковитискач |
| Призначення | Для овочів |
| Максимальний показник виходу соку | 82 % |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 1600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴




